Sklepy

Twój nowy Sklep
eBay już czeka

Aktywuj nowe funkcje
i wypromuj swoją markę

Kliknij Podgląd Sklepu i zobacz,
jak wygląda Twój nowy Sklep.

Odśwież Sklep w kilka sekund

Pokaż, co sprzedajesz i promuj oferty

Sprzedawaj mobilnym klientom

Twoi klienci mają teraz Twój Sklep zawsze pod ręką. Także kupujący przez tablety mogą cieszyć się doskonałą jakością zakupów.

Spersonalizowane elementy Sklepu

Jeśli w obecnym Sklepie masz niestandardowe strony, nagłówki i pola promocyjne, po aktywacji nowej wersji Sklepu nie będą już one widoczne. Nowy Sklep oferuje opcje, takie jak billboard i dłuższy opis, więc dotychczasowe opcje personalizacji mogą okazać się niepotrzebne. Jeśli jednak nadal chcesz z nich korzystać, możesz zawsze przywrócić starą wersję Sklepu. W przyszłości zastąpimy obecne opcje personalizacji nowymi funkcjami.

Dlaczego warto zaktualizować Sklep właśnie teraz?

Aktywując nową wersję Sklepu, robisz krok naprzód. W przyszłości zaktualizujemy wszystkie obecne Sklepy. Odśwież więc swój Sklep i oferuj nowoczesny format zakupów już teraz.

Masz pytania?

Mam już Sklep eBay, dlaczego mam zmienić go na nowy?

Nowy Sklep wygląda po prostu o niebo lepiej! Oferuje bardziej profesjonalny i nowoczesny wygląd, a przedmioty są prezentowane na większych zdjęciach.

Ale to nie wszystko — dzięki nowym funkcjom możesz łatwo promować swoją markę oraz udostępniać swoje oferty poprzez Facebooka, Twittera lub Pinteresta

Czy aktywacja nowej wersji Sklepu jest trudna?

Kliknij Podgląd Sklepu — zobaczysz, jak Twój Sklep i oferty wyglądają w nowym formacie. W nowej wersji Sklepu nie są jednak widoczne strony niestandardowe, nagłówki i pola promocyjne.

Kliknij Publikuj w podglądzie, aby aktywować nowe ustawienia. W przyszłości zastąpimy dostępne obecnie strony niestandardowe, nagłówki i pola promocyjne nowymi funkcjami

Możesz dodać tzw. billboard (duży obraz) promujący Twoją markę lub oferty specjalne. Dodane przez nas kwadratowe logo możesz zastąpić tuż po aktywacji nowego Sklepu.

Co się stało z logo mojego Sklepu?

W nowym Sklepie logo jest kwadratowe, co zapewnia poprawną prezentację na tabletach oraz profesjonalny i nowoczesny wygląd. W związku z tym zastąpiliśmy Twoje dotychczasowe prostokątne logo jego kwadratową wersją. Jeśli do tej pory nie masz w Sklepie logo lub masz logo utworzone przez nas, zastąpimy je domyślnym kwadratowym polem na logo bez nazwy marki. W obu przypadkach zalecamy jednak dodanie własnej kwadratowej wersji logo o wymiarach 300x300 pikseli.

Jeśli przy aktywacji nowej wersji Sklepu nie masz kwadratowego logo, dodaj je później.

Jeśli aktywuję nową wersję Sklepu, czy zachowam swój stary Sklep?

Nie. Możesz mieć tylko 1 Sklep, ale za to odświeżony i ulepszony. Adres URL Sklepu nie zmienia się — Twoi klienci odwiedzający go ponownie na pewno go znajdą.

Czy mogę zmienić nazwę Sklepu?
Nazwę Sklepu możesz zmieniać tak często, jak chcesz. Po zmianie nazwy Sklepu jego adres URL nie zmienia się. Dzięki temu kupujący, którzy dodali go do swoich ulubionych, z łatwością go znajdą.
Co zrobić, jeśli zdecyduję, że wolę mój stary Sklep?

Zawsze możesz przywrócić starą wersję Sklepu. Wypróbuj nowy Sklep, a jeśli uznasz, że wolisz poprzednią wersję, przywróć ją. Pamiętaj, że w przyszłości wszystkie dotychczasowe Sklepy zastąpimy nowymi. Zalecamy aktywację nowej wersji Sklepu i nowoczesnego formatu zakupów już teraz.

Wolisz poczekać z aktywacją Sklepu? Powiedz nam, dlaczego, a Twoja opinia pomoże nam ulepszyć Sklepy eBay.

Jak szybko po aktywacji nowego Sklepu kupujący mogą w nim kupować?
Od razu. Po aktywacji Sklepu możesz od razu w nim sprzedawać.
Ile kosztuje aktywacja nowej wersji Sklepu?
Nic. Aktywacja jest bezpłatna.