Przejdź do głównej treści
Fruher Freuen Aber sicher

Odbieraj płatności w serwisie eBay
wygodniej i bezpieczniej z systemem PayPal

PayPal to łatwiejszy, szybszy i bezpieczniejszy sposób na odbieranie płatności w serwisie eBay. Płacąc w systemie PayPal kartą lub z salda konta PayPal, kupujący nie muszą ujawniać swoich danych finansowych sprzedawcy. Pieniądze niemal natychmiast znajdą się na Twoim koncie PayPal, a Ty możesz je wypłacić na rachunek bankowy lub wydać na zakupy online.

Założenie i prowadzenie konta jest bezpłatne. Niewielkie opłaty naliczane jest jedynie w przypadku odbioru płatności. Opłaty te są uzależnione od Twojej miesięcznej sprzedaży: im wyższa sprzedaż, tym niższe opłaty. Ponadto Twoje transakcje są objęte programem ochrony sprzedających.*

Dlaczego warto odbierać płatności w systemie PayPal?

Get your money faster
Szybciej odbierz swoją płatność
Nie musisz długo czekać na przyjęcie płatności. W systemie PayPal odbiór pieniędzy jest niemal natychmiastowy, dzięki czemu szybciej wyślesz sprzedany przedmiot.
Score higher with buyers
Zyskaj zaufanie kupujących z całego świata
Odbieraj płatności od kupujących z całego świata. Szybciej otrzymasz pieniądze i szybciej wyślesz sprzedany przedmiot. Kupujący to docenią.
Sell safely with seller protection
Poczuj się bezpieczniej dzięki Ochronie sprzedających
Ochrona sprzedających w serwisie eBay z systemem PayPal zabezpiecza Cię przed potencjalnymi stratami z powodu roszczeń, obciążeń zwrotnych lub cofnięć transakcji ze strony kupującego.*
Ochrona przed oszustwami
Zaawansowane narzędzia firmy PayPal, służące do wykrywania oszustw, identyfikują nieautoryzowane transakcje i zapobiegają im, zanim do Ciebie dotra.
Pełna integracja z serwisem eBay
PayPal jest w pełni zintegrowany z serwisem eBay, dlatego tak łatwo i szybko możesz zacząć akceptować płatności PayPal za przedmioty wystawione w serwisie eBay.

* Zapoznaj się z warunkami Umowy