Przejdź do głównej treści
Grow Your Business on and off ebay

PayPal – Twój klucz
do zwiększenia sprzedaży

Tysiące sklepów internetowych na całym świecie akceptuja już płatności PayPal. Dołącz do nich już dziś i zwiększ swoją sprzedaż. Założenie i prowadzenie konta jest bezpłatne. Niewielkie opłaty naliczane są jedynie w przypadku odbioru płatności. Opłaty te są uzależnione od Twojej miesięcznej sprzedaży: im wyższa sprzedaż, tym niższe opłaty.

Dlaczego warto akceptować płatności PayPal w serwisie eBay?

Szybki odbiór płatności

Nie musisz długo czekać na przyjęcie płatności. W systemie PayPal odbiór pieniędzy jest niemal natychmiastowy, dzięki czemu szybciej wyślesz sprzedany przedmiot.

Zaufanie kupujących z całego świata

Odbieraj płatności od kupujących z całego świata. Szybciej otrzymasz pieniądze i szybciej wyślesz sprzedany przedmiot. Kupujący to docenią.

Wszechstronna ochrona

Najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w systemie PayPal dają pewność zachowania bezpieczeństwa i poufności transakcji oraz danych finansowych.

Dlaczego warto akceptować płatności PayPal poza serwisem eBay?

Ochrona przed oszustwami
Zaawansowane narzędzia firmy PayPal, służące do wykrywania oszustw, identyfikują nieautoryzowane transakcje i zapobiegają im, zanim do Ciebie dotra.
Pełna integracja z serwisem eBay
PayPal jest w pełni zintegrowany z serwisem eBay, dlatego tak łatwo i szybko możesz zacząć akceptować płatności PayPal za przedmioty wystawione w serwisie eBay.