Przejdź do głównej treści

MAJ15ELEKTRO22

Szczegóły promocji

Jak skorzystać z kuponu:

Dokonaj zakupu w serwisie ebay.pl, kupując kwalifikujący się przedmiot lub przedmioty i zapłać za pomocą PayPal, Google Pay, karty kredytowej lub debetowej. „Kwalifikujący się przedmiot” to przedmiot znajdujący się na jednej ze stron:

Wprowadź kupon MAJ15ELEKTRO22 w odpowiednie pole podczas składania zamówienia. Maksymalna zniżka możliwa do uzyskania w promocji to 500 zł na pojedynczy zakup. Kod może zostać wykorzystany maksymalnie 3 razy.

Regulamin promocji:

 1. Ta oferta jest skierowana do użytkowników zarejestrowanych na ebay.pl, posiadających polski adres, będących rezydentami Polski w wieku co najmniej 18 lat. Adres podany do wysyłki zamówienia musi być adresem w Polsce.
 2. Jeden zarejestrowany użytkownik może skorzystać z kuponu maksymalnie 3 razy. Kupon jest ważny od daty otrzymania kuponu do daty końcowej, chyba że zostanie anulowany wcześniej, zgodnie z niniejszym Regulaminem.
 3. Kupon jest ważny tylko podczas dokonywania płatności za pomocą PayPal, Google Pay, karty kredytowej lub debetowej.
 4. Aby zrealizować kupon, wartość zakupu musi wynieść co najmniej 100 zł. („Wartość zakupu” oznacza całkowitą cenę zakupionych przedmiotów. NIE obejmuje ona powiązanych kosztów wysyłki i pakowania, ani podatków nie wliczonych w cenę przedmiotu).
 5. Kupon musi zostać zrealizowany podczas jednej transakcji.
 6. Wprowadź kod kuponu MAJ15ELEKTRO22 w odpowiednie pole podczas składania zamówienia, aby otrzymać zniżkę na końcową wartość zakupu. Zniżka nie obejmuje powiązanych kosztów wysyłki i pakowania, ani podatków nie wliczonych w cenę przedmiotu).
 7. Zakup dokonany w celu zrealizowania tego kuponu musi być zgodny z warunkami użytkowania serwisu eBay.
 8. Promocja nie łączy się z innymi kuponami, zniżkami, rabatami, ofertami, kuponami podarunkowymi lub innymi promocjami.
 9. Kupon nie ma wartości pieniężnej. Nie można go przenieść, przekazać dalej ani wymienić.
 10. Promocja nie jest dostępna tam, gdzie jest zabroniona.
 11. Wszelkie zwroty, do których możesz być uprawniony, nie będą obejmować kuponu ani wartości jego realizacji. Otrzymasz nie więcej niż kwota, którą zapłaciłeś na poczet wartości zakupu i nie będziesz uprawniony do otrzymania kolejnego kuponu.
 12. Niniejszy Regulamin podlega przepisom prawa polskiego.
 13. Serwis eBay nie składa żadnych oświadczeń, ani nie daje gwarancji dotyczących jakichkolwiek produktów lub usług świadczonych przez osoby trzecie w związku z trwającą promocją.
 14. eBay nie ponosi odpowiedzialności za działanie lub niewykonanie jakichkolwiek usług, związanych z promocją, przez osoby trzecie, ani za jakiekolwiek koszty, szkody, wypadki, opóźnienia, obrażenia, straty, wydatki lub niedogodności, które mogą powstać w związku z wykorzystaniem kuponu, pod warunkiem, że nic nie ograniczy odpowiedzialności eBay za śmierć lub obrażenia ciała spowodowane zaniedbaniem.
 15. Serwis eBay zastrzega sobie prawo do zawieszenia, zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, w przypadku zaistnienia okoliczności, które w opinii serwisu eBay sprawiają, że jest to konieczne. Serwis eBay zastrzega sobie prawo do dodania dodatkowych warunków dotyczących niektórych części tej promocji.
 16. Organizatorem promocji jest eBay GmbH. eBay może prowadzić promocję za pośrednictwem swoich lokalnych oddziałów.