Przejdź do głównej treści


 
 
Wybierz temat
Narzędzia sprzedającego
Omówienie
Turbo Lister
Menedżer sprzedaży
Zaawansowany menedżer sprzedaży
Wymiana plików
Tabela porównawcza narzędzi
Asystenci handlowi
Sklepy
PayPal
Handel międzynarodowy
Program dla SuperSprzedawców
Wymiana plików eBay — omówienie


Wymiana plików eBay to zaawansowane narzędzie sprzedaży przeznaczone dla sprzedających o dużych obrotach, którzy chcą przesyłać informacje o swoich stanach magazynowych bezpośrednio do serwisu eBay, korzystając ze zgodnego z programem Microsoft Excel pliku csv lub pliku z danymi rozdzielanymi znakami tabulacji. Możesz używać narzędzia Wymiana plików eBay do masowego dodawania, poprawiania, wystawiania ponownego i kończenia aukcji przedmiotów, a także do wykonywania zadań zarządczych po zakończeniu sprzedaży, takich jak wystawianie opinii i identyfikowanie przedmiotów jako zapłaconych lub wysłanych.

Przydatne łącza
Często zadawane pytania
Podręcznik użytkownika
Subskrybuj/Anuluj subskrypcję
Funkcje
 • Umożliwia wystawianie na aukcje i zarządzanie aukcjami przy użyciu pliku w formacie CSV (wartości rozdzielane przecinkami) lub pliku z danymi rozdzielanymi znakami tabulacji.
 • Umożliwia transfer plików ze strony Centrum zarządzania narzędzia Wymiana plików eBay lub programowo, przy użyciu skryptu.
 • Obsługuje charakterystykę przedmiotu we wszystkich kategoriach eBay.
 • Umożliwia wystawianie na aukcjach książek, filmów, muzyki i gier wideo z wykorzystaniem numerów ISBN lub UPC, co pozwala na automatyczne wstawianie charakterystyki przedmiotu, jako elementu aukcji.
 • Zapewnia możliwość przesłania pliku o maksymalnym rozmiarze 15 MB.
 • Tworzy raport wynikowy, dzięki któremu dowiesz się, czy aukcje zakończyły się sukcesem.
Warunki uczestnictwa w programie
Narzędzie Wymiana plików eBay jest bezpłatne dla wszystkich uprawnionych sprzedających. Uprawnienia do korzystania z narzędzia Wymiana plików eBay mają:
 • użytkownicy zarejestrowani w serwisie eBay od przynajmniej 90 dni;
 • wystawiający przynajmniej 50 aukcji miesięcznie w dowolnych kategoriach.
Musisz spełniać uprawniające warunki przez przynajmniej jeden z trzech poprzednich miesięcy. Konto użytkownika, który przestanie spełniać warunki minimalne, będzie obserwowane przynajmniej przez jeden miesiąc, aby użytkownik miał szansę odzyskania uprawnień.
Wymagania dotyczące korzystania z Wymiany plików eBay

Aby pomyślne zarządzanie aukcjami za pomocą narzędzia Wymiana plików eBay było możliwe, użytkownicy powinni dysponować:

 • dużym doświadczeniem i wiedzą o formatach aukcji eBay, ich funkcjach i regułach;
 • dowolnym oprogramowaniem do zarządzania magazynem, które jest zgodne z formatem CSV lub formatem plików z danymi rozdzielanymi znakami tabulacji, takim jak programy Microsoft Excel i Microsoft Access;
 • biegłością w posługiwaniu się arkuszami kalkulacyjnymi lub bazami danych, a także znajomością zagadnień związanych z przesyłaniem i pobieraniem plików.
Wróć Subskrybuj teraz